Projektanci

Projektowanie wnętrz Wrocław

Na co dzień współpracujemy z projektantami wnętrz i architektami.

ProjektanciJesteśmy w stanie zaprojektować cały dom lub firmę pod twoje potrzeby, spełniając przy tym wszystkie twoje marzenia. Jeśli chcesz wybudować dom, proponujemy projekt gotowy + ewentualnie projektantkę do lekkich zmian, a przede wszystkim do aranżacji wnętrza i pomocy w doborze kolorów, lamp, mebli i tego wszystkiego, co zrobi niesamowity nastrój w twoim domu.

Jeśli zaś myślisz o firmie lub firmie dodatkowo połączonej z domem - zaproszę cię do Szewc koło Wrocławia, gdzie właśnie trwają prace nad takim budynkiem. Obiekt ma ok. 450 metrów kwadratowych i od podstaw został zaprojektowany i stworzony przez naszą firmę. W obrębie tego budynku znajduje się 125 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, a reszta przeznaczona jest pod firmę Konieczny Company. Planujemy oddanie obiektu do użytku na koniec 2012 roku. Długi termin realizacji wynika z zachowania przerw technologicznych i z faktu, że w 90% realizowany jest ze środków własnych i na bieżąco są one gromadzone.

Ten budynek był naszym natchnieniem, żeby zająć się budową i remontami pod klucz. Zrobienie remontu kuchni to prosta sprawa, ale przemyślenie całej inwestycji to już bardziej skomplikowana i czasochłonna operacja i nie każdy chce się przedzierać przez to sam.

Konieczny Company - firma budowlana