Mury

Murowanie ścian Wrocław

MuryZły początek będzie mścił się podczas całej budowy. Krzywe ściany i podłogi podnoszą koszty materiałów i robocizny przy budowie dachu, okien, drzwi, elewacji, tynków, podłóg czy wykończeniu domu. Utrudnia to życie wszystkim łącznie z monterami mebli. Nieumiejętne łączenie oddychających ścian z dyfuzyjnym styropianem oraz z akrylowymi tynkami i zmywalnymi farbami wewnętrznymi powoduje, że dom nie jest oddychający tylko drogi. Możesz sam siedzieć tygodniami nad tymi tematami lub zatrudnić nas.

Jeśli pracujesz po 10 godzin dziennie, a weekendy chcesz spędzić z rodziną, to jest możliwe, bo większość tematów załatwimy z tobą telefonicznie w dogodnych dla ciebie porach, a wizyty twoje na budowie będą tylko formalnością. Nie myśl, że nie będziesz musiał jeździć tam wcale. Tak dobrze to nie ma. Lubimy pokazywać każdy etap naszym inwestorom, bo nasza robota jest perfekcyjna i mamy się czym chwalić.

Masz już wycenę na dach, ściany czy materiał ? - Pokaż nam a my pokażemy tobie, że zrobimy to taniej lub za te same pieniądze. Mało tego - materiał będzie o klasę lepszy lub dużo lepiej skonfigurowany - tak żeby wszystko odpowiednio pasowało. Wpłynie to pozytywnie na długowieczność, ale również na ekonomię ekspoatowania domu czy firmy, bo rachunki np. za ogrzewanie mogą być straszne przy niewłaściwe zrobionym budynku.

Spotkanie do niczego nie zobowiązuje, umów się z nami.

Konieczny Company - firma budowlana