Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów Wrocław

Odśnieżanie dachówNasza firma w okresie zimowym specjalizuje się w odśnieżaniu dachów. Od wielu konkurentów odróżnia nas to, że nie zatrudniamy alpinistów tylko dekarzy. W odśnieżaniu dachu nie jest najważniejsze, żeby osoba, która to wykonuje nie miała lęku wysokości czy też, żeby posiadała uprawnienia do prac wysokościowych. Najważniejsze dla zleceniodawcy jest to, żeby znała konstrukcję dachu i wiedziała, na jakie etapy podzielić zrzut śniegu. Śnieg na dachu domku jednorodzinnego waży ok. 5 -10 ton i nieumiejętne rozplanowanie zrzutu może go uszkodzić. Jeszcze bardziej skomplikowane jest zrzucanie śniegu z dachów płaskich na halach wielkopowierzchniowych. Najczęściej jest on zsuwany w jedno miejsce i następnie zrzucany na dół budynku. Kumulacja śniegu i lodu w jednym miejscu powoduje często przekroczenie maksymalnego obciążenia hali nawet o 5 razy, a to grozi katastrofą budowlaną. Nie wiem, czy wiez, ale metr sześcienny puchu waży ok 200 kg, mokrego śniegu z lodem ok 800 kg, a topniejący śnieg to nawet 900 kg.

Jeśli chcesz mieć gwarancję, że twój dach będzie odśnieżany przez zawodowych dekarzy w rozsądnej cenie, podpisz z nami umowę na tę usługę. Dzięki temu będziemy do twojej dyspozycji przez cały okres zimy z bardzo szybkim czasem reakcji. Na życzenie klienta możemy monitorować grubość powłoki śnieżniej na dachu. Istnieje możliwość zlecenia nam również wywozu śniegu, który zrzucimy lub odsuniemy go od budynku.

Pamiętaj!!! Klienci z umowami mogą negocjować ceny oraz mają gwarancję, że będziemy do ich dyspozycji przez całą zimę!!!

Teren działania: Wrocław i okolica.

Jeśli reprezentujesz sieć sklepów lub zarządzasz wieloma budynkami, istnieje możliwość podpisania umowy na wyłączność z naszą firmą, która daje całą masę przywilejów.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą skontaktuj się z nami.

Konieczny Company - firma budowlana