Oferta dla spółdzielni

Odśnieżanie dachówZapraszamy spółdzielnie budowlane i zarządców nieruchomości do współpracy z nami. Jako jedna z nielicznych firm na rynku jesteśmy w stanie zapewnić całą ofertę budowlano - remontową połączoną z pogotowiem budowlanym i konserwatorem do drobnych prac naprawczych.

Zdajemy sobie sprawę, że często zarządzacie nieruchomościami, które mają 30, 50 czy 70 lat, a ich stan techniczny jest różny. Wiele razy w Waszej pracy zdarzyło się, że wzywaliście kilka razy ekipę budowlaną, która nie mogła sobie poradzić ze znalezieniem przyczyny, a łatają tylko szkody. Co najdziwniejsze, za każdym razem zostawiali fakturę. Powodów jest wiele, ale najczęściej murarz nie ma pojęcia o dachach a dekarz o murach, a do tego jeszcze dochodzą zagadnienia z hydrauliki, elektryki i można tak wymieniać bez końca.

U nas jest inaczej!

Przed rozpoczęciem zlecenia wysyłamy pracownika w celu zdiagnozowania usterki. Jest to osoba o szerokich zainteresowaniach budowlanych oraz dużą praktyką. Jeśli potrzebuje konsultacji hydraulika czy elektryka telefonicznie ma ją w 5 minut, a jeśli wymagany jest przyjazd innego specjalisty w celu potwierdzenia diagnozy to też nie stanowi to problemu. Jeśli chcecie zapomnieć o problemach z powracającymi usterkami zatrudnijcie naszą firmę do obsługi bieżącej i remontów w waszych nieruchomościach.

Wysoka jakość wykonania połączona z atrakcyjną ceną mile was zaskoczą, a przy stałej współpracy jesteśmy w stanie zaproponować wiele dogodnych rozwiązań jak darmowe oględziny budowlane.

Zapraszamy do współpracy.

Konieczny Company - firma budowlana