Budowa pod klucz

Budowa domów Wrocław

Mury to początek twojego zmagania z budową wymarzonego domu. Zastanawiasz się jakich materiałów użyć do tego przedsięwzięcia? Każdy producent ma najlepszy, najcieplejszy i najbardziej cichy materiał. Artykuły w gazetach bombardują cię wieloma informacjami. Zaczynasz uczyć się co to jest oddychająca ściana, termiczna zaprawa i wiele innych dziwnych pojęć. Wybór materiału jest ważny, ale nie najważniejszy. Czego nie wybierzesz - nada się do zamieszkania.

Problem jest inny - kogo wybrać do najważniejszego etapu budowy! Majstra z gazety co robi wszystko? Sąsiada, który postawił ściankę na tarasie i jak stracił pracę (za pieniądze z urzędu pracy otworzył firmę) i nazywa się budowlańcem? Czy może zawodowca, który chwali się, że od 30-stu lat zajmuje się budową? Jeśli ma takie duże doświadczenie to pewnie on lub jego kolega jest odpowiedzialny za krzywe ściany i sufity we Wrocławiu na osiedlach Kozanów, Popowice, Nowy Dwór i całej reszcie nieudanych inwestycji z lat 60-90.

Zastanów się: Ile ryzykujesz?

Krzywe mury nie pozwolą na poprawną budowę dachu. Zła izolacja fundamentów po paru latach objawi się wilgocią i grzybem w domu. Krzywe ściany to spore wydatki przy tynkach, sporo problemów przy montażu okien i robocie elewacji a problemów można wymieniać bez końca. Porozmawiaj z kolegami, którzy budowali domy lub remontowali mieszkania i przekonasz się o czym mówimy. Budowa wymarzonego domu może być najgorszym okresem w Twoim życiu, tylko po co?

W odpowiedzi na potrzebę rynku powstała nasza firma łącząc dwóch długoletnich przyjaciół. Teoretyk prowadzący własną firmę blisko 15 lat zajmuje się negocjowaniem dostaw, logistyką, negocjowaniem cen u podwykonawców, księgowością i wycenami.
Praktyk to dekarz z wieloletnim doświadczeniem. Budowa to jego pasja. Najlepiej czuje się na placu budowy a ciepłe biuro go przytłacza. Połączenie takich osób daje firmę, w której jest wiele pasji, ale również rzetelne podejście do biznesu a obsługa każdego klienta odbywa się zawsze na najwyższym poziomie. Będąc realistami zdajemy sobie sprawę, że jeden człowiek nie może murować, tynkować, malować, układać kafelek i sadzić drzew w ogródku. Jedna firma nie zatrudni 60 profesjonalistów, żeby każdy zajmował się jednym tematem. W związku z tym część fachowców to nasi etatowi pracownicy a reszta to sprawdzone firmy zewnętrzne, z którymi jesteśmy związani długoletnimi umowami. Daje nam to poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim gwarancję najwyższej jakości prac. Pamiętaj proszę, że jak własny pracownik coś zawali (często się to ukrywa, bo szkoda czasu) żaden szef nie chce pokrywać kosztów popełnionych błędów. U nas jest inaczej, nie ma kompromisów. Nasi pracownicy i podwykonawcy wiedzą, że: Albo dobrze, albo wcale. Na każdym etapie budowy jesteśmy i nadzorujemy nasze ekipy nawet parę razy dziennie i nic przed nami się nie ukryje. Błędów jest bardzo mało a szybko wykryte są łatwe do poprawienia. Kosztami ewentualnych poprawek obciążamy winnych a nie inwestora.

Kolejnym grzechem na budowach to brak czasu. Obecne środki chemiczne pozwalają lać beton przy 15-stu stopniach mrozu i zbudować dom w 4-6 miesięcy na gotowo pod klucz. Jeśli szukasz takich "zawodowców" to źle trafiłeś, bo uznajemy starą szkołę, przy której przerwy technologiczne na wiązanie betonu i odparowywanie wilgoci po zrobieniu podłóg czy tynków wewnętrznych to konieczność, której nie da się u nas pominąć. Dobry termin na budowę domu to 12-18 miesięcy. Masz wtedy gwarancję, że kafelki nie były przyklejane 2 dni po wylaniu podłogi jak wilgotność w pomieszczeniach sięgała 90% .
Wybór należy do ciebie, ale będzie nam bardzo miło, jeśli do swojej budowy lub remontu zatrudnisz naszą firmę. Odwdzięczymy się solidnością i wysoką jakością.

Pewnie myślisz, że skoro tak dobrze to drogo - jesteś w sporym błędzie!!! Robiąc wiele budów na raz, staramy się kumulować zamówienia w składach budowlanych i u producentów, dzięki czemu mamy darmowy dowóz materiałów na plac budowy i rewelacyjne ceny. Część budowy robią nasi pracownicy a resztę nasi podwykonawcy, u których mamy duże rabaty, bo jesteśmy ich największym klientem a to daje nam masę przywilejów. Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi cenami, ofertą i wizją na swój dom to skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Zabierz na nie swoją żonę lub innych domowników, bo żeby zrobić produkt idealny dla twojej rodziny, musimy usłyszeć potrzeby i marzenia każdego z domowników.

Nie wyceniamy całego domu na 200 000, 300 000, czy 400 000 złotych tylko opieramy się na konkretnych etapach. Daje Tobie to większe możliwości kontrolowania swoich pieniędzy i masz wpływ z czego powstanie twój dom. Twoje zadowolenie to nasze zadowolenie a największą radość sprawia nam jak nasi klienci zapraszają nas na parapetówki i traktują nas niemal jak członków rodziny. To miłe, bo lubimy osobiste podejście do sprawy a radość rodziny z nowego domu to najlepsze co nas spotyka w naszej pracy.

Z poważaniem
Budowa Domów Wrocław
Bartłomiej Konieczny
Oraz współpracownicy.

Konieczny Company - firma budowlana